Привітання з нагоди 25-ліття Центру Джерело від Друзів Джерела Торонто

07 April 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Дорога Джерельна Родино!

 

  Чи справді минуло вже 25 років? Здається це тільки вчора батьки дітей з церебральним паралічем у Львові та області створили для самодопомоги свою організацію – “Товариство Надія”. Зорганізувавши себе це природньо що батьки почали турбуватися про майбутнє своїх дітей. Отож, у грудні 1993 року Центр Джерело, заснований батьками дітей з церебральним паралічем відкрив свої двері для реабілітації дітей з фізичною та розумовою неповносправністю. Від того часу Центр успішно зростає.

 

  Друзі Джерела в Канаді пересилають усім у Джерелі теплий привіт і сердечні вітання з 25-літтям невтомної праці на захист дітей та молоді з особливими потребами. Ми Вам дякуємо за 25 років любові, турботи та піклування які Ви даруєте вихованцям під Вашою опікою. Ми Вас подивляємо. Ми дуже гордимося Вами. Ваша заанґажованість у Центрi, особливо у праці з дітьми та молоддю, є справді безцінна. Mи чуємо відгуки від канадців котрі повертються після відвідин Джерела. Можна сказати без перебільшення, що Ваша праця у Центрі надихає.

 

   Ми віримо що на наступні 25 років Центр Джерело буде надалі передовим у своїй галузі, не лише у Львові, але і в цілій Україні.

    

    Нехай Господь Вас усіх благословляє за те діло яке Ви вже здійснили, та за все що будете ще робити. Нехай Центр Джерело продовжує бути “Джерелом надії – Фундаментом для життя”.

   

   Вітаємо Джерело! Многая літа чудовим працівникам! На многії літа нашим прекрасним дітям, молоді та батькам!

    З пошаною до Вас,
    Друзі Джерела Торонто

Related news