Привітання Джерельній спільноті з нагоди 25-річчя від співзасновниці Центру Зені Кушпети

07 April 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  Дорога Джерельна Родино – сердечно Вас вітaю!
  Ми далеко в Канаді, але серцем і думками з Вами із-за океану приєднуємося до святкування Ювілею нашого дорогого Джерела.
  За 25 років Джерело об’єднало стільки прекрасних дітей та молоді, активних батьків, відданих працівників та керівників, щедрих жертводавців, партнерів у міській і державній владі та дуже багато людей доброї волі – усіх наших дорогих друзів!
  Ми з вдячністю Богові дякуємо за цей дар у нашому житті, за це джерело надії і підтримки для багатьох у нашому місті, у нашій країні. З теплом згадуємо ту мрію і палке бажання однодумців разом творити краще майбутнє для дітей з особливими потребами, давати їм можливість з гідністю рости, розвиватися і згодом перетворювати нас і наше суспільство на більш гуманне, любляче і відкрите….

   Ось так, за 25 років, з малого зернятка, зі скромних початків маленької групи дітей у дитячому садочку по вул.Шафарика, виріс великий, чудовий Центр на проспекті Червоної Калини. Щасливі, усміхнені обличчя у нашому Джерелі випромінюють тепло і сердечність усім навколо. Це велика радість і натхнення для нас продовжувати разом крокувати вперед…..на наступних 25!

    Вітаю Вас, дорога Джерельна спільното! Бажаю надалі всіх ласк Божих і Його щедрого благословення на многії літа!

     Радію разом з Вами, обіймаю –
     з любов’ю і вдячністю,
     Зеня

Related news