Новини
21/04/2016
Нідерландські фахівці консультують "Джерело" щодо запуску унікального навчального центру

Фахівці з Нідерландів, які  навчають спеціалістів, що опікуються людьми з особливими потребами по всьому світі,  діляться досвідом з «Джерелом». Зокрема, щодо запуску навчального центру в стінах установи, що є одним зі стратегічних напрямків розвитку «Джерела». До Львова приїхали Пітер Вердорн та Монік Хамер з організації «Pameijer» - Голландія. Ця організація співпрацює з центром «Джерело» з 2009 року.


Як розповів Пітер Вердорн,  раніше  спільно з командою «Джерела», було  розроблено спеціальний курс щодо базового догляду за особами з важкими формами неповносправності. Цей курс пройшли фахівці українських інтернатних закладів та партнерських організацій, які працюють з людьми з неповносправністю. Окрім України,  аналогічні навчання  Пітер проводив  в Угорщині, Ірландії,  Болгарії та інших країнах.

До слова, «Джерело» йде шляхом розвитку. 20-річний досвід та послуги високої якості дають змогу ділитися досвідом та навчати фахівців, батьків, волонтерів зі всіх регіонів України. Тому, на базі установи вже найближчим часом почне працювати навчальний центр. Курси, тренінги, семінари розроблятимуться відповідно до різних запитів батьків, фахівців, волонтерів, а також будуть враховані нозології  з якими фахівці стикаються у своїй роботі, надаючи освітньо-реабілітаційні послуги дітям та молоді з особливими потребами.


 Новини
Новини