Новини
14/04/2016
Німецький дизайнер та чемпіони України облаштовували відпочинковий майданчик у "Джерелі"

Сьогодні, 14 квітня, у «Джерелі» команда з водного поло ВК «Динамо», яка є володарем Кубку України, допомагала ландшафтному дизайнеру з Німеччини Герхарду Шоєрману облаштовувати відпочинковий майданчик для дітей та молоді з особливими потребами.

З ініціативи Герхарда Шоєрмана, на подвір’ї Центру буде змонтовано дерев’яну альтанку для відпочинку та цікавих занять на свіжому повітрі для вихованців «Джерела». Аби забезпечити зручний доїзд дітей та молоді на візках, буде зроблено спеціальну доріжку до майданчику.

Окрім цього, німецький дизайнер виявив бажання втілити давню мрію працівників та вихованців «Джерела» щодо впровадження нового напрямку роботи з молоддю та дітьми. Відтепер вихованці Центру матимуть змогу вчитися вирощувати городину та овочі.

Німецький волонтер розробив унікальний проект, який передбачає, що рослини вирощуватимуть у спеціальних горщиках, котрі стоятимуть на підвищеннях. Завдяки такому пристосуванню, за рослинами матимуть змогу доглядати і діти на візках.

До слова, Герхард Шоєрман є давнім другом Центру, який уже впродовж багатьох років допомагає «Джерелу». Він спеціально приїжджає до Львова з Німеччини уже протягом 11 років та за власні кошти купує декоративні рослини і необхідні матеріали. Саме завдяки цьому, територія довкола Центру є такою гарною та доглянутою.

Зі свого боку, молодь вирішила віддячитися спортсменам та німецькому гостеві і пригостила їх усіх власноруч зробленими смаколиками.


Новини
Новини