Новини
22/04/2016
«Джерело» запрошує дітей з особливими потребами Львова на гуртки

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» розпочинає набір у післяобідні  гуртки для дітей з особливими потребами. До занять запрошуються вихованці  Центру,  а також діти з  неповносправністю з усього міста, які бажають долучитися  до творчості  та розвивати власні здібності.

Загалом  діти мають можливість відвідувати чотири гуртки.

При Центрі діє музично-танцювальний гурток «Віночок», де діти з особливими потребами танцюють, співають та грають на музичних інструментах. Дані заняття  відвідують діти від трьох до 14 років.

Також завдяки гуртку  «Ерудит» діти з неповносправністю мають  можливість здобувати навики роботи з комп’ютером.

Окрім цього, працює арт-терапевтичний гурток «Умілі ручки», під час якого діти займаються малюванням, ліпкою та аплікацією  та театральний гурток «Веселка».

У планах відкриття спортивного та гуртка соціально-побутової  адаптації.

Слід зазначити, що з травня «Джерело»  отримало можливість збільшити  кількість дітей, які відвідуватимуть заняття, а також запровадити нові.

Варто зазначити, займатися у гуртках діти отримали змогу завдяки ПАТ «Львівобленерго», яке підтримало даний проект, передбачивши в бюджеті кошти на оплату праці фахівців та витрати на матеріали.

За детальнішою інформацією щодо роботи гуртків  звертатися до координатора гурткових занять у «Джерелі»  Ольги Заревич за тел. 098-592-14-60.


Новини
Новини