Новини
10/06/2014
Вихованці Центру "Джерело" отримали інвалідні візки

16 вихованців Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» отримали нові інвалідні візки. Проект був здійснений у рамках Благодійного фонду «Карітас Львів УКГЦ». Фінансову допомогу надав Канадський фонд інвалідів.

«Візки для людей з особливими потребами, для їхнього повноцінного життя - це більша необхідність, ніж для здорової людини взуття. Більшість батьків фінансово не спроможні придбати візочки», - зазначила прес-секретар Центру Наталя Сіреджук.

Заступник директора Благодійного фонду «Карітас Львів УГКЦ» Ольга Момот розповіла, що нові візочки поїдуть до Нововолинська, Києва, Львова, Дрогобича і, таким чином, діти зможуть продовжувати реабілітацію вдома.

У «Джерелі» розповіли, що для дітей з особливими потребами немає закладів освіти, є тільки приватні реабілітаційні центри. У Центрі «Джерело» функціонує Садочок, Школа, Майстерні для молоді. 

«Щодня 6 мікроавтобусів привозять до Центру більше ста дітей. Тут кожна дитина живе повноцінним життям у міру своїх можливостей», - додала Наталя Сіреджук.


Новини
Новини