Новини
05/04/2016
Канадські консультанти прибули в "Джерело" ділитися досвідом реабілітації дітей з особливими потребами

Команда консультантів, які працювали у кращих клініках та реабілітаційних центрах Канади  консультують  спеціалістів   центру  «Джерело».

Про це повідомила у четвер, 31 квітня,  директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок під час методичного дня, який  цього разу відбувався за участі експертів з Канади.

За словами Анни Гайдучок,  іноземні  фахівці приїхали до України завдяки підтримці Канадського Фонду  Дітям Чорнобиля .

Вона розповіла, що у «Джерело» прибули  консультанти з менеджменту, які займали керівні посади  у найбільших клініках Канади Соня Печенюк і Анна Саварна, фізичні  терапевти Леся Шафранська і Наталія Ленгстаф та заняттєвий терапевт Йоганна Паквін. Також у відділі соціальних проектів та розвитку «Джерела» працює консультант  Андрій Терешин.

«Нам усім дуже приємно бути частиною «Джерела».  І ми залишимо  вас у серці   навіть після повернення додому»,– наголосила фізичний  терапевт  Леся Шафранська.

За її словами, у вихованців Центру є усе необхідне, зокрема сучасне та пристосоване для дітей приміщення, яке збудоване за усіма світовими стандартами та  реабілітаційне обладнання. Окрім цього,  вона відзначила, що у Центрі працюють  турботливі та сердечні  спеціалісти, які дуже уважно та дбайливо відносяться   до дітей та їхніх батьків.

У свою чергу, Соня Печенюк виокремила сильні сторони «Джерела». На її думку, до таких можна віднести роботу над покращенням якості життя дітей з особливими потребами та їх сімей. Окрім цього,  важливим є те, що працівники Центру мають змогу навчатися.  Водночас вона закликала не зупинятися на досягнутому та працювати над вдосконаленням організації.

Канадські  фахівці також відзначили високий професіоналізм працівників «Джерела».

До слова, іноземні експерти працюватимуть у «Джерелі » до кінця квітня.

Новини
Новини