Новини
12/05/2017
У Львові обговорять проблеми інклюзивного навчання в українських школах

У понеділок, 15 травня, у Львові на базі центру "Джерело" відбудеться всеукраїнська конференція «Участь батьків дітей з особливими освітніми потребами в організації ефективного інклюзивного навчання»

Метою заходу є обговорення важливості ролі батьків дітей з інвалідністю в процесі організації їх навчання в умовах загальноосвітньої школи, а також пошук ефективних механізмів співпраці усіх долучених до інклюзивного навчання сторін (батьки, громадськість, школа, місцева влада).

«Налагодження партнерських стосунків між батьками та всіма фахівцями, які працюють у навчальному закладі та надають допомогу дитині з порушенням психофізичного розвитку, є першочерговим завданням інклюзії», - пояснює Тереза Фаласеніді, керівник відділення соціальньої реаблітації (абалітації) НРЦ «Джерело».

«Діти з особливими освітніми потребами йдуть до загальноосвітніх шкіл, які здебільшого не є готові до інклюзії. У нас бракує не лише пандусів і доступних вбиралень. У нас бракує елементарного розуміння, що таке дитина з особливими потребами і як вона може вчитися поряд зі здоровими однолітками, - говорить Юлія Аронова, голова ГО «Розправлені крила», - Проводити просвітницьку діяльність і допомагати школі якісно вчити дитину з інвалідністю – це те, що можуть робити батьки, бо вони як ніхто вмотивовані на це».

Серед доповідачів конференції буде Лариса Самсонова, голова правління ГО «Родина»,  м.Київ, а також Оксана Потимко, керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка».

Початок конференції о 10.00. Адреса: м. Львів, проспект Червоної калини 86а, НРЦ «Джерело» 


Новини
Новини