Новини
12/08/2016
Проект "Соціальні послуги - спільними зусиллями"

На подвір’ї нашого Центру вже "виросла" нова тепличка, а на місці колись складського приміщення облаштувалася кімната для виготовлення свічок та занять зі столярської майстерності!
В рамках проекту "Соціальні послуги – спільними зусиллями" ми працюємо над запровадженням нових видів діяльності для трудової реабілітації молоді з особливими потребами.

Втілюється проект за підтримки European Union in Ukraine у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research та Arbeiter-Samariter-Bund Georgia.

Вже у вересні хлопці та дівчата «Джерела» зможуть випробувати себе в нових сферах діяльності: у «Майстерні по роботі з деревом» вони здобуватимуть навички столярної та теслярської справи; в майстерні «Зелена бригада» навчатимуться доглядати за садово-парковими ділянками та вирощувати городину; «Майстерня по виготовленню свічок» стане осередком зі створення якісної продукції, яку заплановано розповсюджувати у крамницях міста за благодійні внески. Дуже тішить те, що ми продовжуємо відкривати нові можливості для розвитку особливої молоді!


Новини
Новини