Новини
28/07/2016
Особлива місія військових з Канади у Львові.

З вересня 2015 року з місією «Unifier» в Україні перебуває 200 канадських військовослужбовців. На Яворівському полігоні вони вчать українських військових основам тактичної медицини, обороні блокпостів, знешкоджуванню вибухових пристроїв тощо. Однак, за час свого перебування в Україні, військові з Канади не лише провели тактичні і вогневі навчання для українських солдат, а й встигли стати друзями для дітей та молоді з особливими потребами центру «Джерело».


Вперше до Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» вони завітали у грудні минулого року. Це був офіційний візит Міністра у справах ветеранів Канади п. Кента Гегра. Відтоді, в стінах Центру, канадських військовослужбовців ми бачили неодноразово. Вони приходили у «Джерело», щоб провести час з дітьми, побавитися, підтримати їх своєю увагою та подарунками. Також, військові Канади з власної ініціативи передали щедрий дар установі - кошти для придбання розвиткових іграшок.


У липні «Джерело» приймало делегацію капеланської служби Збройних сил Канади, яку очолив головний військовий капелан Канади Ґай Чепделейн. Разом із Митрополитом Юрієм (Каліщуком), Першоієрархом Української православної Церкви в Канаді, вони провели спільну молитву в капличці Центру, після чого обмінялися з дітками подарунками.


За цей час у нас зав’язалася міцна дружба. Кожна зустріч з людьми, які так щиро підтримують Україну і прагнуть піклуватися про дітей та молодь з особливими потребами, надихає і мотивує. Вихованці Центру, батьки та працівники вдячні військовим з Канади за відкритість, солідарність та дружбу!Новини
Новини