Новини
03/07/2016
У Львові стартував соціальний проект метою якого є - трудова реабілітація молоді з неповносправністю.

В рамках проекту «Соціальні послуги – спільними зусиллями» у Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело», що у Львові, запроваджують нові напрямки діяльності, які сприятимуть трудовій реабілітації молоді з неповносправністю. Проект втілюється за підтримки Європейської Комісії, Європейського Союзу, Представництва Європейського Союзу в Україні, Українського незалежного центру політичних досліджень та Спілки Робітничих Самаритян Грузії (Arbeiter-Samariter- Bund Georgia).

За словами директора центру «Джерело» Анни Гайдучок, проект насправді унікальний та дуже необхідний для особливої молоді. Він передбачає трьох нових напрямків, а саме: навчання столярній майстерності, здобуття навиків для вирощування городини в теплиці, виготовлення декоративних свічок та розвиток виготовлення сувенірної продукції.

«У нашому Центрі вже упродовж 14 років успішно працює відділення Майстерні для молоді з неповносправністю, останні декілька років діяльність Майстерень забезпечується у партнерстві з Львівською міською радою. Проаналізувавши можливості та уже здобуті вміння та навички молоді Центру ми вирішили запровадити нові напрямки діяльності для реалізації потенціалу та талантів молоді з неповносправністю, – розповіла директор Центру».

При цьому вона зазначила, що відкриття даних програм дасть можливість залучити більшу кількість осіб з неповносправністю на програми Центру, які, на жаль, сьогодні не мають можливості активно розвиватися або стати учасником відповідних реабілітаційних центрів.

Відтак, у «Майстерні по роботі з деревом» молодь здобуватиме навички столярної та теслярської справи, а в майстерні «Зелена бригада» навчатиметься доглядати за садово-парковими ділянками, а також вирощувати городину. В межах проекту також заплановано на подвір’ї «Джерела» змонтувати спеціальну та доступну теплицю. У «Майстерні по виготовленню свічок», особи з неповносправністю створюватимуть конкурентоспроможну продукцію та якісні вироби, які заплановано розповсюджувати у крамницях міста за благодійні внески. Також в межах проекту заплановано розширити діяльність студії «Майстерні по виготовленню сувенірів».

Довідка:
Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» – це благодійна установа, яка надає освітньо – реабілітаційні послуги для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику від народження до 35 років. 
Всі послуги Центру – безкоштовні. 
Протягом понад 23 років діяльності  у «Джерелі» отримали послуги близько 5 тисяч дітей та молоді з особливими потребами.

*Ця публікація розроблена за підтримки Європейського Союзу.​ ​Відповідальність за зміст даної публікації покладається виключно на БУ НРЦ «Джерело». Зміст цієї публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу​.

Новини
Новини