Новини
27/05/2016
У «Джерелі» побував Тимчасово Повірений у справах Посольства Австралії Брюс Едвардс

27 травня до  Навчально-реабілітаційного центру «Джерело»  завітав Тимчасово Повірений  у справах Посольства Австралії в Україні  Брюс Едвардс.

Дипломат відвідав Центр разом із дружиною та  сином.

Під час візиту директор  навчально-реабілітаційного центру Анна Гайдучок  ознайомила представника Посольства Австралії з основними  напрямками роботи Центру та  досягненнями установи.

Вона також повідомила про джерела фінансування Центру, зазначивши при цьому,  що усі послуги у «Джерелі» надаються безкоштовно.  

У межах візиту дипломат оглянув усі відділення Центру та  поспілкувався з працівниками «Джерела». Водночас представники австралійської сторони побували у приміщенні нового консультативного відділення, тренінгового центру та гостьових кімнат для дітей та сімей, які приїжджають на консультацію зі всієї України.

Посольство Австралії вже вдруге підтримує діяльність установи через свою грантову програму. Завдяки цьогорічній підтримці посольства, було проведено ремонти в усіх класах, де перебувають на денних програмах вихованці Центру.

Брюс Едвардс висловив вдячність усій команді навчально-реабілітаційного центру за роботу та  піклування про дітей та молодь з особливими потребами.

«Я позитивно вражений тими умовами, які ви створили для дітей. Ми і надалі  будемо підтримувати вашу установу»,– резюмував  представник Посольства Австралії.

На завершення, Брюс Едвардс  залишив свій відгук у книзі гостей «Джерела».  

Нагадаємо, що у лютому  у «Джерелі» з робочим візитом перебував Високоповажний посол Австралії в Україні  Даглас Роберт Траппетт.Новини
Новини