Новини
08/04/2016
На Благовіщення у «Джерелі » відзначили Храмовий Празник та освятили нові приміщення Центру

 У четвер, 7 квітня,  у Навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» відбулося святкування Храмового Празника Благовіщення Пресвятої Богородиці  та  освячення нових приміщень  Центру.

На подію прибули  іноземні делегації, представники партнерських організацій  та численні друзі «Джерела».

В межах програми святкування  відбулася Урочиста літургія в капличці  Центру та мирування дітей, молоді та усіх гостей. Для  дітей  аніматори  підготували веселі ігри  та  шоу мильних бульбашок. Також у холі для усіх відвідувачів працював ярмарок  сувенірів, виготовлених молоддю з особливими потребами.

«Ми щорічно усією спільнотою відзначаємо Храмовий Празник. Це вагома подія для кожного з нас. Оскільки даний захід є  доброю нагодою зустрітися разом та спільно з родинами, вихованцями, працівниками Центру, друзями «Джерела» подякувати Богові за усі дари, – розповіла директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок. – Каплиця є духовним осередком «Джерела», тут діти приймають Св. Причастя, молодь розпочинає кожен день з молитви,  відбуваються  Богослужіння».

Слід зазначити, що каплицю розписували львівські  художники – іконописці Андрій Комарницький  та Борис Яворський.

«Для розпису каплички ми обрали не зовсім традиційні іконописні образи. За побажаннями представників «Джерела»,  ікони  не мали  би бути темними,– розповів Андрій Комарницький. – Я  намагався малювати  ікони, які були б адаптовані до дитячого сприйняття. Вони світлі й  налаштовують діток на позитив та  приносять їм  радість».

Після літургії відбулося освячення нових навчальних приміщень та гостьових кімнат «Джерела»,  які  збудовано  на III поверсі Центру завдяки Європейській програмі транскордонного співробітництва: Польща-Білорусь-Україна. Загалом  Центр зможе використовувати  1300 метрів квадратних додаткової площі.


 «До нашого центру на консультацію  приїжджає чимало  дітей з  інших областей України, тому, ми облаштували 12  спеціальних гостьових кімнат, де розташовуватимуться сім’ї з неповносправними дітьми та волонтери,  – сказала директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Анна Гайдучок. –  Окрім цього, ми постійно проводимо навчання для  наших спеціалістів та фахівців з інших установ, які працюють з  дітьми з неповносправністю. Відтак на базі «Джерела» працюватиме Навчальний центр для висококваліфікованих спеціалістів, волонтерів та батьків дітей з особливими потребами для поширення найкращих практик та методів реабілітації в  Отже,  «Джерело» стане унікальним Навчальним центром в Україні».

Довідка:

20 жовтня 2002 року відбулося освячення храму, який діє при НРЦ «Джерело».

 


Новини
Новини