Новини
01/07/2015
Про малі і великі справи

Нещодавно в Лондоні (Великобританія) відбувся Благодійний захід для збору коштів на новий автобус для дітей Джерела. Це був прекрасний вечір з музикою Тараса Чубая, з чудовими відвідувачами та теплою атмосферою. А почалося все з браслету…

Каріна Сіліна, організатор заходу, розповідає, що одного дня побачила на Facebook пост від своєї подруги Дани Яковенко, яка виставила на Благодійний аукціон від ІТ-Великдень власноруч вишитий браслет.

«Мені просто сподобався браслет, і я не дуже уявляла, куди саме підуть гроші. Я взяла участь в аукціоні, виграла браслет і заколку для волосся. Коли дійшла справа до оплати, мене попросили перерахувати гроші на рахунок центру «Джерело». Коли прийшло підтвердження з мого банку  про оплату, з’ясувалося, що за чудові прикраси в перерахунку на фунти стерлінгів я заплатила якісь абсолютно смішні гроші, 7 з чимось фунтів. Порівняно з 12-ма тисячами євро, які коштує автобус, це здавалося краплею.

І тоді я звернулася до своєї однокласниці, теж колишньої львів’янки, Тані Гордієвич, яка є одним з директорів зареєстрованої у Великобританії благодійної організації Ukraine Charity. У мене був досвід організації та промоції благодійних концертів для України у Лондоні, а Таня знається на фінансових та легальних аспектах благочинної діяльності, адже її організація вже більш ніж 10 років збирає пожертви у Британії на допомогу сиротинцям та дитячим лікарням в Україні. Разом ми вирішили зробити якусь акцію, яка би швидко зібрала необхідні кошти. На щастя, Український Католицький Університет проводив свій фандрейзинговий захід у Лондоні, на який вони привозили зі Львова Тараса Чубая, і ми домовилися з ними, щоби Тарас виступив і для нас. Союз Українців Великобританії надав нам своє приміщення - Український клуб, який розташований у центральному районі Лондона Холланд Парк. Не обійшлося без курйозів, коли ми з Танею вдвох на високих підборах розставляли в залі 100 стільців для відвідувачів.
Отож Тарас зіграв на нашому вечері, прийшло більше ста гостей, і ми зібрали понад три тисячі фунтів.
Ось так один вишитий браслет у стрічці друзів у фейсбуці викликав цілу низку подій!

Ще я хочу сказати, що мене дуже надихнув Ваш ентузіазм та естетика Ваших проектів навколо Джерела. Усі відео, фото, малюнки, афіші, усе це дуже приваблює та спонукає до дії.
Особливо посмішки дітей!»

Новини
Новини