Новини
06/05/2015
Молодь Джерела взяла участь у поетичному фестивалі у Польщі

Шестеро молодих талановитих поетес взяли участь у міжнародному поетичному конкурсі та отримали 4 нагороди.

З 24 по 26 квітня 2015 року молодь з особливими потребами НРЦ "Джерело" мала нагоду побувати у місті Глівіце (Польща) на ІІІ Міжнародному поетичному конкурсі "Rozwijamy skrzydla" (Розправимо крила). Цьогорічна тема конкурсу - "Ангели". Всього було надіслано більше ніж 40 поетичних творів від 27 учасників. Окрім призових місць, кілька кращих віршів могли розраховувати на спеціальну відзнаку журі, а на фінальному вечорі кожен учасник мав змогу особисто прочитати свій вірш і отримати спеціальну нагороду імені Ані Даніловської. Така нагорода видавалася вперше, в пам'ять про дівчину з особливими потребами, яка була однією з ініціаторок заснування цього конкурсу, брала в ньому участь, прекрасно декламувала вірші та активно працювала над підготовкою фінальних поетичних вечорів попередні два роки. Минулого року Аня померла, і на її вшанування організатори заснували нагороду за краще виконання вірша, яку вручає мама Ані.

Україну, і зокрема "Джерело", представляли шість молодих талановитих поетес: Анна Зв'язок, Ярина Ханас, Ольга Драган, Христина Смольницька, Мар'яна Іванишин та Ірина Трач. Четверо дівчат особисто були присутніми на фінальному поетичному вечорі та отримали аж 4 нагороди:

Анна Зв'язок - ІІІ місце за свій вірш "Я хотіла би бути" та нагороду ім. Ані Даніловської за краще представлення своєї поезії;

Ярина Ханас з віршем "Мій янголе з далекої дороги" та Ольга Драган з віршем "Він був таким, як я і ти" отримали відзнаку журі за нестандартне висвітлення теми та душевність творів. Олю Драган відзначили також за патріотизм у творі.

Ця поїздка дала багато позитивних емоцій та нових знайомств учасницям конкурсу, адже вони не лише представляли свої вірші, а й знайомилися з іншими поетами та організаторами конкурсу, побували у чудовому Сльонскому парку, де відвідали зоопарк та прогулялися надзвичайно красивими алеями на березі річечки. Також вони заприятелювали зі своїми колегами, які є вихованцями подібного центру і мріють про подальшу співпрацю з Україною. Сподіваємося, що незабаром ми побачимо нові досягнення наших поетес.


Новини
Новини