Новини
10/04/2015
Новий благодійний проект - ІТ-Великдень для «Джерела»

Цього разу ми хочемо привернути увагу до роботи НРЦ «Джерело» та допомогти зібрати суму 12 000 євро на придбання сучасного автобуса для щоденного довезення діток в центр на навчання.

Миколай на Великдень?
Так, ІТ-Миколай не обмежує себе часовими рамками та аудиторією, він відритий до нових проектів та допомоги протягом цілого року, а на свята - він особливо активний та залучає усю ІТ-спільноту до чогось вагомого та світлого.

Кому допомагаємо цього разу?
Навчально-реабілітаційному центру «Джерело», що опікується дітьми з особливими потребами.

Чому «Джерело»?
- Центр надає консультації, здійснює денний догляд та веде реабілітаційні програми для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику.
- Послуги «Джерела» сімейно центровані та забезпечуються висококваліфікованою міждисциплінарною командою фахівців у співпраці з батьками.
- «Джерело» - інтегратор у суспільство для таких особливих дітей.

Чим ми можемо допомогти?
Сьогодні в «Джерела» реальна та нагальна потреба - це новий автобус для щоденного транспортування дітей. Той, що працює сьогодні, вже 29 років в експлуатації та не підлягає ремонту.
Отже, ціль нашої ініціативи: зібрати кошти на новий автобус для «Джерела», а це – приблизно 12 000 євро.

Як збираємо кошти?
Триватиме збір коштів від сьогодні і протягом Великодніх свят (40 днів). Підсумковим заходом проекту - буде дитяче “Свято Автобуса” всередині травня (анонс - буде згодом).

Долучитися до збору коштів можна:
р/р 2600153682 у ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» Київ
МФО 380805
ЗКПО 25561596
Всі електронні платежі здійснюйте із приміткою «благодійна пожертва на автобус».

Усе звітування щодо зібраних коштів Джерело надаватиме систематично на фб сторінці події. А також інформуватиме щодо закупівлі автобуса.Новини
Новини