Новини
30/09/2013
Гері Боумен: "Україна не знає, якою щасливою країною є"

Безмежну вдячність та глибоку пошану віддаємо давньому другу центру «Джерело» - Гері Боумену, президенту Благодійного фонду Гері Боумена, за щедру допомогу в організації благодійного концерту «20 років з любов`ю в серці».

 Згідно даних опитування найбільшого британського незалежного благодійного фонду Charities Aid Foundation (CAF), «щасливі» надають допомогу активніше, ніж «багаті». Тобто, люди, які досягли не тільки фінансового успіху, але й особистого психологічного комфорту, значно більш чуттєві на чужі біди і проблеми. Львову пощастило на одного з таких активних благодійників-меценатів – англійського бізнесмена українського походження Гері Боумена. 

 Наталія Топчій, представник благодійного фонду Ґері Боумена:

– Стосунки Ґері Боумена і “Джерела” почалися ще до створення благодійного фонду, коли в 2003 році він фінансував один із проектів – спортивне обладнання. Та згодом приїхав до України і випадково зустрівся з давньою приятелькою, співзасновницею “Джерела” Зенею Кушпетою. Після цього постійно підтримує центр. І не лише фінансово. У його галереї організовують виставки картин вихованців “Джерела”, опісля – благодійні аукціони. 

Та хочу віддати належне: центр існує не лише на державні чи спонсорські гроші. Є багато заходів, до яких залучені й неповносправні діти. Розумію, що те, що вони можуть заробити, продаючи свої власноруч виготовлені прикраси, свічки, інші речі, – мізер. Але тим вони показують, що не лише пасивно чекають допомоги, а й самі стараються щось робити. ( газета «Львівська пошта», стаття Вікторії Дворянин №104 (1429), вівторок, 24 вересня 2013р.)

Бізнесмен, меценат, космополіт Гері Боумен розповів про себе, мандри, світ, в якому живе, благодійність та свої відкриття, пов’язані з українськими реаліями.(Інформаційна агенція «Вголос», інтерв`ю 16.09.13р)

Читати статтю


Новини
Новини