Новини
28/05/2013
Участь НРЦ «Джерело» у пілотному проекті Міністерства соціальної політики України

З 21 по 23 травня 2013 року у Львові відбувся Міжнародний семінар «Реабілітація осіб з розумовою відсталістю та запобігання синдрому вигорання». Семінар проходив під егідою Міністерства соціальної політики України та Ради Європи.

У семінарі приймали участь представники державних, міжнародних та українських неурядових організацій, які вирішують проблеми людей з особливими потребами.

Представник Ради Європи Торстен Аффлербах представив учасникам ряд документів, які стосуються реалізації прав людей з інвалідністю, приділивши особливу увагу реалізації в Україні «Плану дій Ради Європи щодо сприяння правам і повній участі людей з обмеженими можливостями в суспільстві: покращення якості життя людей з обмеженими можливостями в Європі в 2006 – 2015 роках». Учасники семінару з Австрії, Нідерландів, Франції та України ділились своїм досвідом в оцінці якості соціальних послуг, ефективності психічної реабілітації, запобіганню вигорання та організації підтриманого проживання для осіб з інвалідністю в громаді. Фахівці та батьки НРЦ «Джерело» поділились своїм досвідом організації підтриманого проживання молодих осіб з інвалідністю з важкими фізичними та розумовими вадами.

У рамках цього семінару відбувся візит офіційних осіб до НРЦ «Джерело». Під час цього візиту було обговореноможливість участі НРЦ «Джерело» у пілотному проекті Міністерства соціальної політики України у створенні груп денного догляду дітей з інвалідністю.

Підводячи підсумки семінару представники Міністерства соціальної політики України підкреслили важливість посилення співпраці з громадськими організаціями шляхом створення механізму соціального замовлення та механізму «гроші за клієнтом». Усі учасники семінару відмітили важливість обміну досвідом та інформацією та продовженням співпраці на національному та міжнародному рівнях.


Новини
Новини