Новини
27/11/2012
Саме тому, ми сьогодні тут, ми хочемо і будемо допомагати…

{thumb obj="news" objid="21" fileno="1"}

Ігор Бардин з м. Торонто, директор Канадсько-Української Парламентської Програми (КУПП):

 - У склад фундації «Катедра» входять кілька благодійних фондів, які роблять добрі справи.

Один з таких фондів – це фонд Ганни Мазуренко, з котрого ми надали допомогу для Реабілітаційного центру «Джерело» на проведення необхідної програми харчування для неповносправних дітей за програмою «Здоров’я дітям».

Я вперше побував у такому центрі як «Джерело». Направду,   дуже вражений тим, скільки праці тут покладено і з якою любов’ю і відповідальністю працівники ставляться до дітей. Сподобалося те, що діти мають змогу займатися музикою, кулінарією, малюванням, фотографією. Це дуже розвиває й дає змогу почуватися їм потрібними суспільству. Діти живуть повноцінним життям: готують концерт свого ансамблю інтуїтивної музики, виставку живопису, яку створюють разом із волонтерами, займаються друкарською справою, що дає можливість їм оволодівати професію дизайнера, журналіста, рекламіста. Цікаво є те, що реабілітація діток проходить у присутності батьків, щоб вони могли й дома виконувати нескладні завдання та почуватися захищено.

Я бував у різний реабілітаційних центрах США, Канади, проте такого величавого й сучасного центру як «Джерело», що в Україні, зокрема у Львові, не було ніде. У «Джерелі» все організовано так, щоб неповносправні дітки почували себе комфортно. Відміною таких центрів у США та Канаді з «Джерелом» є те, що їх фінансує уряд, а український центр повинен самостійно дбати за своє фінансування. Саме тому, ми сьогодні тут, ми хочемо і будемо допомагати й закликаємо не бути байдужими до чужого горя.                                                                                                                                                                                                            Наталя Приймачук, головний редактор газети "Шувар. Сихів інфо"


Новини
Новини