Новини
27/09/2013
Двадцяту річницю реабілітаційного центру "Джерело" відзначали Святою Літургією.

Дітей з особливими потребами привезли до парафіяльного храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Долучилося близько десяти духівників, а очолив Літургію Високопреосвященіший Владика Ігор. Помолитися за здоров’я та душевний спокій неповносправних прийшли й друзі з інших спільнот: "Лярш-Ковчег", "Емаус", "Віра і світло".

Молитовним співом супроводжував літургію Національний заслужений академічний народний хор України ім. Г.Верьовки. (Коментар АТ „Телерадіокомпанія Люкс”. Телеканал новин „24”.)

А також прибули фундатори з Канади, Англії та Німеччини. Спільна молитва для цих людей - це не лише обов’язок християнина, а й велика надія на облегшення страждань та відчуття присутності ближнього.”

«Діти – це один із найбільших дарів Бога для батьків, для спільноти й для усього людства. А кожен дар приносить радість. І навіть коли дитина хвора, її дорога направлена до Бога, у небо. Ще Ісус Христос звертався до народу: «Якщо ви не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Небесне Царство». А наші особливі Друзі залишаються дітьми на все життя. Вітаю славне «Джерело» із першим двадцятиріччям і хай Господь благословить усіх вас рясними духовними дарами!», – сказав під час проповіді Владика Ігор Возьняк.

По завершенні спільної молитви усі присутні пішою ходою вирушили до приміщення навчально-реабілітаційного центру «Джерело», що на проспекті Червоної Калини, 86-а.

Дивитися  відео сюжет про Урочисту Літургію

Новини
Новини