Новини
26/11/2012
Щедрий дар від фонду Анни Мазуренко

{thumb obj="news" objid="20" fileno="5"}

26 листопада 2012 року відвідав канадієць українського походження, юрист, п. Ігор Бардин з м.Торонто.

Цей візит є особливим, адже пан Ігор привіз щедрий дар 50 тисяч доларів США від Фонду Анни Мазуренко в рамках проекту “Здоров’я дітей” для забезпечення необхідної програми харчування для дітей центру «Джерело». Необхідні послуги отримають також діти на зондовому вигодовуванні і ті, які мають труднощі в годуванні. 

Ігор Бардин, відомий юрист, один із засновників успішної адвокатської фірми «Мітчел, Бардин та Залуцький». Свого часу він очолював Фундацію кафедри українознавчих студій університету Торонто.

Також він є основоположником Канадсько–Української Парламентської Програми (КУПП). Ця програма існує з 1990 року та дає можливість студентам з України пройти стажування від трьох до шести місяців у Парламенті Канади. За цей час у програмі взяло участь понад 700 студентів. Ігор Бардин є активним членом багатьох професійних та громадських організацій в Канаді.

На даний час Медичний комітет Асоціації випускників Канадсько-Української Парламентської Програми (КУПП) в рамках проекту Фонду Анни Мазуренко «Здоров’я дітей» здійснює забезпеченнядитячих лікарень в Україні сучасним діагностично-лікувальним обладнанням. Уже закуплене медичне обладнання для 4 дитячих лікарень міста Львова. Вагому допомогу через Фонд Анни Мазуренко також отримали діти з особливими потребами навчально-реабілітаційного центру “Джерело”. Ще з 1990-их років св.п. Анна Мазуренко щедро підтримувала діяльність "Джерела" у Львові, як зазначено на дереві донорів Центру.

Покійна Анна Мазуренко народилася в Україні в 1923 р., проживала в Торонто та впродовж усього свого життя була активною громадською діячкою, членом Українського Національного Обєднання (УНО) та Організації Українок Канади ім. Ольги Басараб, Торонто.

Програма харчування дітей здійснюється виключно за рахунок благодійних пожертв, тому щедрий дар від Фонду Анни Мазуренко, за сприянням п. Ігора Бардина, є надзвичайно важливою та цінною підтримкою для вихованців Центру.

Також з дружнім візитом центр відвідав керівник проекту "Здоров`я дітей" доктор Антін Кушнір та представник Фонду Анни Мазуренко пані Люсі Хік.

Діти та батьки Центру «Джерело» у Львові висловлюють найщирішу подяку Фонду Анни Мазуренко за вагому фінансову допомогу та глибоку вдячність п. Ігору Бардину за розуміння і солідарність з неповносправними дітьми в Україні.


Новини
Новини