Новини
26/10/2012
Лаурент Ноуєн подарував вертікалізатор SARA 3000

{thumb obj="news" objid="17" fileno="1"}
11 жовтня адміністрація центру «Джерело» зустрілась з давнім приятелем центру Лаурентом Ноуєном, керівником Фундації Генрі Ноуєна в Голландії.

Ми завжди дуже раді зустрічі з цією цікавою людиною, довготривалому та глибокому зв`язку, який встановився багато років назад.
Лаурент Ноуєн підтримує дітей та молодь центру «Джерело» на протязі 15 років. Ми пам’ятаємо про кожний його щедрий дар: 3 автобуси з підйомниками, завдяки яким функціонує транспортна програма; кухонне обладнання, завдяки якому діти отримують гарячи обіди; засоби господарського призначення; візки для дітей та молоді; реабілітаційне обладнання та багато іншого. Але зараз, в цей свій приїзд, Лаурент подарував вертікалізатор SARA 3000. Це реабілітаційне обладнання, яке допомагає персоналу піднімати з візка неповносправну особу, утримує у вертикальному положенні без сторонньої допомоги. Обладнання дуже важливе та необхідне для наших дітей і молоді. А фахівцям значно допоможе в подальшому процесі реабілітації.

Діти, молодь, батьки та працівники центру «Джерело» дуже вдячні Лауренту за таку необхідну нам підтримку, і з нетерпінням чекаємо наступного візиту до Львова і в наш центр.


Новини
Новини