Новини
26/09/2013
У супроводі справжнього аншлагу відбувся благодійний концерт "20 років з любов'ю в серці"

Цього тижня  унікальний на західній Україні заклад святкував своє день народження. Розпочалося святкування ще в середу, 25 вересня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької урочистою академією.

Привітати навчально-реабілітаційний центр з ювілеєм до Львова приїхав Національний заслужений академічний народний хор України ім. Г.Верьовки. Хористи виступали у повному складі на сцені Львівської опери , а керував колективом головний диригент Анатолій Авдієвський, що трапляється вкрай рідко.

До слова, святкову концертну програму особисто підготував головний диригент хору Анатолій Авдієвський. Він же й керував колективом, що буває вкрай рідко. Вихованці центру теж підготували подарунок для своїх гостей. Вони разом із академічним хором виконали гімн «Джерела».

«Перед виступом дуже хвилювалася, адже це велика відповідальність – виступати у Львівській опері. Слова до пісні написала наша вчителька Руслана, а музику – керівник музичної майстерні. Дуже гарно співали разом, мені дуже сподобалося!», – ділиться враженнями вихованка «Джерела» Анастасія Анич.

Зачаровані виступом хору України імені Верьовки слухачі не шкодували аплодисментів і овацій  які отримали керівник, головний диригент хору Анатолій Авдієвський, учасники хору, танцювальної та оркестрової груп.

Хор вже вдруге щедро поділився своїми талантами і ще раз довів, що мистецтво, любов і добро - рушійна сила на шляху до зближення і розуміння проблем наших особливих дітей.

Дуже дякуємо всім, хто придбав квитки, прийшов на концерт  та долучився до святкування! Святкуємо 20-річчя з надією у майбутнє!

Дивитися та читати більше


Новини
Новини