Новини
26/01/2013
Будь щедрим, тобі сподобається!

Під таким гаслом 20 січня 2013 року відбулася драйвова благодійна вечірка «ЩедреЕтно» в нічному клубі Picasso, яку організував Центр «Джерело» на підтримку нашої транспортної програми.

В цьому концерті погодилися взяти участь відомі гурти: Меліш і Ко (які спеціально до нас приїхали з Києва, аби заколядувати для дітей та молоді «Джерела», а потім ще й відкрити вечірку в Picasso), «Cherry Band», «Гич оркестр» та улюблений «Йорий Клоц». Ведучим став наш давній, щирий та відкритий друг – Юрко Добрий (Володимир Бєглов, ведучий радіоблогу «4 крапки» та інших програм на радіо «Львівська Хвиля», постійний приятель «Джерела»).

Скажу відверто, мене переповнювала надзвичайна радість та хвилювання, була неймовірна атмосфера, яка панувала у клубі, адже її створювали виконавці відомих етно-гуртів Західної України, які робили це щиро і спеціально для нас, для вас, для добра. Гурти, які ми часто слухаємо лише в записах, наживо і драйвово виконали свої музичні хіти у цікавому аранжуванні, а ми та усі присутні (а людей було ой як багато!) отримали справжній кайф від цього дійства.

Згодом між глядачами проводилася лотерея, щасливці отримали сувеніри та подарунки, виготовлені нами на студіях сувенірної та поліграфічної продукції Центру «Джерело», а також були спеціальні лоти від гуртів – «ТабГИЧка», кульчики «Черрі» та «МакоГОН» від «Йорого Клоца». Після «розігріву» більшість людей почала танцювати, а невдовзі до них приєдналася молодь «Джерела», тобто ми, яка своїми запальними танцями намагалася передати свої емоції та почуття, багато людей, побачивши усмішку на наших обличчях, почали приєднуватися до нас, і саме це ніколи не забудемо. Бо люди були з нами, в одному колі, чи не вперше…

Наприкінці свята слово мала Вікторія Міщук, координатор наших проектів центру «Джерело», яка подякувала всім, хто прийшов розділити з нами радість свята і долучився до щедрості задля   забезпечення перевезення вихованців нашого Центру.

Нарешті, дочекавшись виступу чудових хлопців з «Йорого Клоца», ми стали активно відриватися, адже це дуже класний, суперовий та драйвовий гурт, який вразив нас звучанням своїх інструментів і веселою, здається, лемківської піснею, яку ми запам’ятаємо на довго і будемо з нетерпінням чекати наступної зустрічі.

 

                         

Для нас, людей з обмеженими фізичними можливостями, було надзвичайно приємно опинитися на такій крутій етнодискотеці, адже хочеться показати фізично здоровим людям, що людина, пересуваючись у візку, може і хоче (!) так само активно проводити своє дозвілля, як і фізично здорова людина, та радіти кожній митті життя.

Я чула від моїх друзів, які були закордоном, що там людина з неповносправністю почуває себе цілком повноцінною особистістю, адже навіть на візку спокійно собі ходить на дискотеку та активно живе. Ніхто неї не дивиться дивним поглядом і не дивуються, коли бачить її громадському місці, транспорті, кафе чи ресторані. Але також факт, що більшість доріг, транспортних засобів, та в’їздів до установ там, в такій недалекій нібито Європі чи далеких Штатах, пристосовані для нас, обладнані пандусами, більшість людей вже зовсім не реагує на особу на візку. А в нас…

Маємо надію, що проведення таких суперових заходів, як наше «ЩедреЕтно» 2013, змінить ставлення нашого суспільства до людини хоча й особливої, але не менш щасливої і неповторної!

Ця вечірка залишила багато радості, незабутніх вражень та приємних спогадів в наших серцях. Бажаємо всім, хто долучився до проведення цього заходу та взяв у ньому з нами участь, міцного здоров’я, щастя, радості, творчих звершень і Божого благословення! Нам було з вами добре, затишно та світло. Чекаємо наступного рокуJ

Христина Смольницька

вихованка Центру «Джерело»

28 років


Новини
Новини