Новини
26/01/2013
Ваш досвід слід поширювати на інші міста, – Грищенко про центр «Джерело»

24 січня в рамках робочого візиту до Львова Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав центр реабілітації «Джерело». Разом з ним у делегації також перебували очільники області та міста.

Костянтин Грищенко ознайомився з діяльністю центру “Джерело”, відзначив значний досвід працівників центру у реабілітації дітей-інвалідів.Віце-прем’єр-міністр України також зазначив, що Уряд країни робитиме усе, щоб і у Центрі реабілітації працівники та вихованці почувались краще, отримували більше допомоги, і для того, щоб їх досвід поширювався на усі регіони: «Тут зібрались ентузіасти, люди, котрі з відкритим серцем допомагають дітям, які маю бути зігріті опікою. Для цього ми маємо зробити все». Костянтин Грищенко подарував для потреб Львівського міського центру реабілітації “Джерело” плазмовий телевізор та кольоровий принтер, а натомість отримав у подарунок картину та сувеніри, зроблені власноруч вихованцями установи.

К.Грищенко, залишив відгук про свої враження у книзі для почесних гостей НРЦ «Джерело», 24.01.2013 р.:

 «Дуже дякую за Ваші неоціненні зусилля, що Ви віддаєте тепло Ваших сердець тим, хто більш за все потребує Вашої турботи! Ваш досвід має бути розповсюджен на всі регіони України»


Новини
Новини