Новини
25/09/2013
Нам 20 років – Центр для дітей з особливими потребами „Джерело” святкує ювілей

«Святкуємо із серцями переповненими радістю та глибокою вдячністю за дар життя усіх наших дітей та молоді, наших друзів, меценатів та жертводавців, які підтримують нас протягом усіх років.

Щоденно у нашому Центрі відбувається щось дуже важливе – змінюється якість життя дітей з особливими потребами, зберігаються сім’ї та просто творяться багато добрих справ. Без Людей Доброї Волі нам не вдалось би досягнути наших успіхів, перемог, посмішок та радості. Сьогодні ми вдруге приймаємо благодійний дар хорового співу від знаного у всьому світі славетного Українського народного хору ім. Г. Верьовки. Ми вдячні нашим давнім друзям, які своїм прекрасним співом виявляють повагу в день двадцятиріччя Центру. Велике спасибі всім нашим дорогим приятелям, добродіям, жертводавцям за щиру підтримку дітей та молоді з особливими потребами», – розповідає директор НРЦ «Джерело» Мирослав Николаєв.

Львівський Центр для дітей з особливими потребами «Джерело» впродовж двадцяти років дарує надію неповносправним дітям та їхнім батькам. Тут вміють підтримати, допомогти, розрадити та навчити по-справжньому радіти життю. Кожна дитина у цьому центрі – особлива!

"Вони виховали більше 2 тисяч дітей з особливими потребами, а зараз під їхньою опікою - 250 сімей.

А основне те, що вже 20 років Центр для дітей з особливими потребами „Джерело” несе незмінні цінності – змінює якість життя дітей та їхніх родин, допомогає зберегти сім`ї та змінити людей навколо.”

(Коментар АТ „Телерадіокомпанія Люкс”. Телеканал новин „24”)

Дивитися відео сюжет про центр "Джерело"


Новини
Новини