Новини
24/10/2013
«Київстар» підтримує центр «Джерело» та вчиться у дітей бачити світ по-особливому

Днями навчально-реабілітаційний центр «Джерело» відзначив свій двадцятий ювілей. З нагоди свята компанія «Київстар» закупила для потреб  кухні, що обслуговує вихованців «Джерела», електронне побутове обладнання та спеціальний посуд.

Ми вдячні «Київстар» за допомогу, підтримку та небайдужість до потреб фонду. Розвиток центру був би неможливим без постійної підтримки влади та меценатів. Завдяки партнерам ми можемо сьогодні на щоденних програмах центру приймати близько 150 дітей та молоді з особливостями розвитку, і близько 200 дітям надавати послуги в консультативно-реабілітаційному відділені. Вихованці центру – особливі, вони потребують більше уваги та піклування, ніж здорові діти. Але поступово, крок за кроком, день за днем, вони стають більш соціально адаптованими, впевненими, вчаться самообслуговуванню та пересуванню, і наш обов’язок їм у цьому допомогти.

Закупівля обладнання для потреб кухні - це хай невеликий, але важливий крок в рамках допомоги центру «Джерело». Тепер діти матимуть можливість отримувати повноцінне гаряче харчування. Окрім того для потреб працівників та вихованців центру компанія «Київстар» постійно надає доступ до інтернету.

Хотілось би, щоб схожі центри були в кожному місті України, а люди щоб перестали цуратися особливих дітей, а побачили в їх очах велику любов, позитивну енергію і добре серце, яким вони відчувають свій особливий світ.


Новини
Новини