Новини
24/05/2013
“THE GREAT BRITISH GARDEN PARTY” на підтримку потреб дітей та молоді НРЦ Джерело (Львів) та центру «Арк» (Київ).

В пятницю, 17 травня, у резиденції посла Великої Британії в Україні

відбулась благодійна акція під назвою“THE GREAT BRITISH GARDEN PARTY” на підтримку потреб дітей та молоді НРЦ Джерело (Львів) та центру «Арк» (Київ).

Всі бажаючі, хто відвідав захід мали нагоду насолодитися класичною та модерною музикою молодіжного академічного симфонічного оркестру ”INSO-Lviv”. Взяти майстер клас з гри в крікет від посла Сполученого Королівства.

Переглянути чудову виставу “Красуня-чудовисько” за участі актора Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької, працівників Посольства Великої Британії в Україні та за участі пана Посла.

Наповненою ароматів екзотичних квітів та різнобарвних піонів – була екскурсія в саду резиденції, проведена садівником-професіоналом.

Гості мали змогу придбати картину на тихому аукціоні від особливих митців центру Джерело та інші лоти представлені на аукціоні. Жоден із відвідувачів не залишився без сувенірів, які з радістю підготували для акції молоді особи НРЦ Джерело (Львів) та вихованців центру «Арк» (Київ).

Під час свята можна було навчитися самостійно робити магнітики і сувенірні вироби, малювати та готувати запашні чаї тощо.

У чудовий сонячний день, наповнений добротою та любов’ю творити добро, кожен відчув спокій та радість: спілкуючись з дітьми, граючи в крікет, переглядаючи виставу чи то просто насолоджуючись холодними напоями, фруктами, солодощами у затишному саду.

Команда центру Джерело висловлює щиру подяку пану Послу та працівникамПосольства Великої Британії в Україні за багаторічну підтримку та пам'ять про нас.

За благодійну пожертву буде відреставровано басейн центру Джерело та продовжено програму Гідротерапії для дітей з особливими потребами.


Новини
Новини