Новини
22/08/2012
З нетерпінням чекаємо нової зустрічі!

22 серпня  сталася найочікуваніша для дітей, молоді, працівників та батьків «Джерела» подія літа – «Джерело» вітало ПЛАСТ!

Усі заходи серпня були присвячені цій зустрічі. Було створено нові декорації, молодь готувалась до спільного виступу з гуртом “Один в каноє” та активно писались нові вірші. Втілювалися неймовірні ідеї для зустрічі наших гостей, для того щоб наші гості залишились задоволеними. І наші очікування повністю справдилися! 

Не лише ми, а й гості були приємно здивовані гостинністю «джерельців». Домашня, комфортна атмосфера спілкування між вихованцями «Джерела», батьками, працівниками та відвідувачами панувала під час всієї зустрічі.

Більш ніж 150 наших друзів з Канади, Австралії, Америки відвідало центр «Джерело» під час «Літній зустрічі». Всі гості уважно оглядали центр, знайомились з дітьми та молоддю. Приймали участь у спільних розвагах. Були зацікавлені виготовленням сувенірних виробів та відвідали ярмарок.

«Літня зустріч» - це вияв нашої вдячності та поваги, адже пластуни з Канади та інших країн уже багато років є нашими спонсорами та жертводавцями, а саме завдяки цим людям відбулась реконструкція та добудова приміщення центру та провадяться програми для дітей і молоді з особливими потребами.

Дякуємо Всім, хто прийняв участь в «Літній зустрічі, та сподіваємося на подальші відвідини нашого центру.

Це було справжнє задоволення вітати всіх гостей в нашому центрі.

 Дякуємо за Ваші турботливі, щирі серця.

 З нетерпінням чекаємо нової зустрічі!


Новини
Новини