Новини
22/04/2013
Lviv Fashion Week в 11-му сезоні відбувся не лише мега насичений модними заходами, але й благодійним

31 березня 2013 року, у рамках Lviv Fashion Week, відомий юний львівський дизайнер – Софі-Марія Сєдова спільно з благодійною установою Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» організували благодійний показ нової колекції осінь-зима 2014 «Проти течії».

В надзвичайно позитивній атмосфері на подіумі дефілювало 56 моделей від найменших дівчаток до панночок, дійство пройшло з повним аншлагом. Колекція одягу для дітей та підлітків вразила усіх своєю багатогранністю, вишуканістю та креативністю. Показ був організований бездоганно, до однієї секунди, до одного кроку, він пройшов гармонійно, наче по нотах.                                                                                                                                           

«Посій добро!» - під таким гаслом відбувся благодійний показ і насправді, вдалось долучити небайдужих людей до такої справи - сіяти добро навколо.

Шляхом поширення запрошень та залученням до спонсорської участі соціально- відповідального бізнесу, організаторам заходу вдалось зібрати 71 700,00. гривень. Усі кошти будуть використані на закупівлю пального, для щоденного перевезення важконеповносправних дітей на навчально-реабілітаційні програми центру «Джерело». До цього центру щодня привозять дітей та молодь з особливими потребами з усіх кінців міста Львова, віком від 3 до 35 років, дітей та молодь які не можуть в інший спосіб дістатись до того єдиного місця, де на них чекають висококваліфіковані фахівці та справжні їхні друзі.

Велика подяка надзвичайно талановитій Софі-Марії та усій її команді, засновникам Lviv Fashion Week та усім, хто долучився до цього благодійного заходу.

Офіційні спонсори благодійного показу: ТзОВ «РСП «Шувар», ТзОВ СП «Росан», ПрАТ «Компанія Ензим», МНВАП «Авіоконпроект», ТК «Аккорд Тур», БФ «Ми-єдина родина», ПрАТ «УРСП «Лакма», ТзОВ ТВК «Львівхолод», БФ Гері Боумена, Зонта Клуб, Клуб «Юніон»

Інформаційні спонсори: Люксен,MAM UA.

Відділ зовнішніх звязків


Новини
Новини