Новини
21/06/2013
Ходотон У центрі Львова

Центром Львова пройшла хода заради майбутнього дітей з особливими потребами

Протягом 2 годин центр Львова охопила благодійна акція, присвячена 20-річчю реабілітаційного центру «Джерело». З 14:00 по 16:00 від Оперного театру стартував марш-ходотон «Ми потребуємо один одного» за участі вихованців центру, волонтерів, представників партнерських організацій «Емаус», «Лярш» та «Віра і світло».  Офіційне гасло пішої ходи – «Візьмімось за руки – торкнімось серцями!» – це був заклик до  львів’ян не бути байдужими та приєднуватись  до благодійної кампанії.


.Стартувала хода на площі перед Оперним театром, та за 2 години охопила увесь проспект Свободи. Під час пішої ходи біля скульптури Діви Марії відбулась  спільна молитва, а біля пам’ятника Т.Шевченку  - святкове завершення.
«Марш-ходотон відбувався в рамках святкування двадцятиріччя Центру «Джерело» та був одним із наймасовіших заходів за участі неповносправних дітей та молоді, а також їх родин, друзів та волонтерів. Таким чином ми показуємо, що наші діти, хоч і мають особливі потреби, все ж не сидітимуть у чотирьох стінах. Більше того: вони повністю готові до нормального життя в суспільстві», - розповідає представник ГО «Батьки Джерела» Людмила Аннич.
«Реабілітаційний центр виконує дуже важливу роботу. Фактично «Джерело» дає сотням дітей з особливими потребами надію на щасливе нормальне життя. Ми, як САМОПОМІЧ, завжди підтримуємо та будемо підтримувати і надалі такі організації, адже робота таких установ є безцінною», - зазначає координатор соціальних проектів об’єднання САМОПОМІЧ Ольга Ткачів.
Ми дякуємо усім хто відгукнувся і долучився до нас ! Особлива подяка волонтерам та Тетяні Пилипець, нашим партнерським організаціям за активність та мерії міста за сприяння у проведенні цього заходу.


Новини
Новини