Новини
31/03/2015
Продовжуємо реалізацію Проекту!

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» провів міжрегіональну конференцію на тему «Репродуктивне здоров’я та статеве виховання неповносправних дітей та молоді»

В рамках заходів, передбачених Проектом «Транскордонна співпраця в галузі освіти, реабілітації та туризму людей з особливими потребами - перебудова, розбудова і пристосування реабілітаційних будинків у Алойзові та Львові» Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» провів міжрегіональну конференцію на тему «Репродуктивне здоров’я та статеве виховання неповносправних дітей та молоді» 19 березня 2015 року у м.Львові. Учасниками заходу стали фахівці Центру «Джерело», а також Польського товариства допомоги розумово неповносправним особам Коло у Вербковіцах (Польща). У якості гостей були також запрошені фахівці із інших установ, що працюють із неповносправними особами в Україні, а також представники місцевої адміністрації із Грубешівського повіту (Люблінське воєводство, Польща). Загалом у заході взяло участь понад 60 осіб.

Свої доповіді представили працівники обох установ, висвітливши основні проблеми статевого виховання підопічних. У якості експертів були запрошені фахівці з питань сексології та психології п. Ізабела Форналік (Варшава, Польща) та п. Кастусь Єлісєєв (Мінськ, Білорусь).

Дякуємо усім учасникам конференції!


Новини
Новини