Новини
27/06/2014
Світлій пам’яті Анастасії Шкільник

Ділимося сумною звісткою, що 13 травня 2014 року відійшла у вічність благодійниця «Джерела» та просто прекрасна людина – Анастасія Шкільник. Народжена в Україні, земля Канади стала її домом і вона ж прийняла її на вічний спочинок.

Анастасія Шкільник та її муж Джим Кінґгам неодноразово були гостями у «Джерелі». В серпні 2012 р. Анастасія відвідала Центр, радіючи з можливості разом із вихованцями «Джерела» займатися рукоділлям в Майстерні для молоді.

Важко уявити, що в такій тендітній особі було стільки залізної волі та витримки. Помимо важкої, довготривалої недуги, вона з гідністю та миром приймала усі труднощі, які траплялися на її життєвому шляху та дякувала Богу за кожен наступний день, за нові виклики та радість, окрім терпінь. Вона не зламалась, а навпаки, з Божою поміччю знаходила сили постійно творити добро та допомагати людям в потребі по всьому світу, особливо в Україні.

Вшановуючи пам’ять про свого батька, Михайла Шкільника, - видатного юриста, громадського і політичного діяча часів Визвольного руху в Україні, з 2010 року Анастасія Шкільник встановила відзнаку «Світло справедливості» (при УКУ) за моральне лідерство. Її лауреатами стали Євген Сверстюк (Київ), Мустафа Джемілєв (Сімферополь) та Лариса Заливна (Луганськ).

На кінець 2013 року, разом з мужем Джимом Кінґгам, п. Анастасія увінчала пам’ять про свою маму – Марію Саламон Шкільник, створивши Фонд премій для уможливлення подальшого навчання та розвитку персоналу «Джерела».

Усвідомлюючи важливу місію «Джерела» та роль фахівців у процесах навчання та реабілітації дітей з особливими потребами, п. Анастасія раділа можливості в такий спосіб підтримати дітей та сім’ї в Україні.

Ми безмежно вдячні п. Анастасії за її відкрите, любляче серце, за щиру усмішку, за тепло та доброту, які випромінювала і дарувала всім навколишнім. Ми дякуємо Богу за дар її життя і вірного Йому і людям служіння.

 

Вічна Їй пам’ять!


Новини
Новини