Новини
17/06/2014
Майстерні міста

Протягом червня на площі перед Університетом імені Івана Франка відбувається спільний проект Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ під назвою "Майстерня міста". Участь у проекті бере і Навчально-реабілітаційний центр "Джерело". 

Програмою передбачені вісім заходів за участю молоді та працівників "Джерела", а саме:
- Майстер-класи з виготовлення сувенірної продукції
- Майстер-класи з малювання
- Театралізована вистава за участю молоді "Джерела"
- Обговорення актуальних проблем неповносправних осіб у межах громадського простору міста із представниками влади Львова (Управління архітектури ЛМР, Управління охорони історичного середовища, Управління соціального захисту, Управління молоді, сім'ї та спорту.)

Завдяки участі у заході 16 молодих осіб долучаться до громадського життя міста, отримають можливість поділитися своїми навиками із усіма охочими, а також зможуть заявити про свої найгостріші потреби у контексті доступності громадського простору для осіб із неповносправністю.

За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ на території Центру "Джерело" (проспект Червоної Калини, 86а) було проведено спільний захід майстрів графіті та молоді "Джерела", які разом нанесли малюнки спрей-фарбами на бетонній огорожі Центру.

Новини
Новини