Новини
11/04/2014
Толока у "Джерелі"!

11 квітня, в п’ятницю, відбулася щорічна весняна Толока із благоустрою нашої території. До прибирання двору та приміщень Центру долучились також волонтери "Джерела". 

Спеціально з цієї нагоди, з Німеччини прибув наш давній друг, пан Герхард Шойєрман, який вже розпочав оновлення ландшафту подвір'я. Більш ніж 15 років поспіль він активно долучається до благоустрою території "Джерела". Саме йому ми завдячуємо великою кількістю зелених насаджень. Магнолії, клени, гібіскуси, бузок та багато інших різновидів дерев та кущів радують око з легкої руки пана Герхарда.

Після завершення робіт, наша кухня приготувала спільний обід для всіх учасників толоки. 

Весняна толока - це чудова нагода не лише попрацювати всім разом, але й згуртуватися та познайомитися ближче.

Цього року, вперше роботи із благоустрою території тривали і після завершення толоки. Бажання допомогти висловив білоруський виробник морозива під торговою маркою "Белая Бяроза". Спільно з Герхардом Шойерманом дистрибютори морозива у Львові розробили концепцію висадки березової алеї та облаштування її зручними лавочками. 

Серед інших партнерів "Джерела", які долучаються до нашого благоустрою, хочемо відзначити компанії "Екофлора" (постачальник грунту) та "Плантпол" (постачальник квітів). Окрім цього, нас підтримують волонтери з Львівської Лісотехнічної Академії.

Новини
Новини