Новини
31/03/2014
Робота над стратегією "Джерела"

31 березня до "Джерела" завітали американські консультанти зі стратегії та розвитку з університету Св.Томаса (штат Мінесота). 2 квітня запланована колективна робоча сесія, на яку також запрошуємо усіх бажаючих! В роботі беруть участь голова Наглядової ради Катерина Гороховська та члени Ради Зеня Кушпета і Катерина Садова.

Фахові консультанти Ірина Фурсман та Ноа Кафумбе працюють з нами до 3 квітня над визначенням конкретних орієнтирів для здійснення стратегічної діяльності. 

Консультаційний процес грунтується на інтеграції поточної діяльності «Джерела» в концепцію життєдіяльності та довгострокову програму планування на майбутнє. В процесі цієї захоплюючої роботи використовуються підходи до стратегії як процесу і стратегії як результату. В основній частині роботи консультанти надають підтримку керівному складу «Джерела». 

Робота над стратегією дозволяє нам виробити своєрідний погляд на внутрішнє і зовнішнє середовище. Це спроба знайти шляхи ефективного пристосування до зовнішніх, неконтрольованих нами факторів за допомогою проведення необхідних змін та їхніх комбінацій у нашому внутрішньому середовищі. Завдяки підтримці консультантів ми розглядаємо стратегію як модель для наслідування, до якої прагне наблизитись «Джерело».

4 квітня консультаційний процес підтримає експерт у галузі розробки стратегій для бізнесу, менеджменту та управління змінами Олександра Бакланова (Київ), яка власне й виступила ініціатором запрошення американських консультантів. 

Висловлюємо їй та нашим новим друзям з університету Святого Томаса нашу щиру подяку!

Новини
Новини