Новини
18/02/2014
Святий Миколай - особливим дітям!

Спільна акція «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ - ОСОБЛИВИМ ДІТЯМ» успішно завершилась – забезпечено програму перевезення Центру «Джерело» на 4 мікроавтобуси впродовж двох місяців! 
Мережа супермаркетів «Сільпо» у Львові люб'язно погодилась виступити партнером благодійної акції, ініційованої БУ НРЦ «Джерело» до Свята Миколая та Різдвяних свят.

Мета акції – збір коштів на закупівлю пального для мікроавтобусів Центру, які щодня привозять вихованців на програми та зворотно додому.
Супермаркети «Сільпо» - це місця найбільшого скупчення людей, тому як можна більше людей мають можливість привернути увагу до неповносправних дітей та молоді та приєднатися до унікального благодійного проекту: «Святий Миколай - особливим дітям!» 
Скриньки для збору благодійних пожертв від фізичних осіб, були встановлені на касах роздрібної торгівлі у 6 супермаркетах мережі «Сільпо». Загалом було встановлено 79 скриньок.
З 15 листопада 2013 р. по 15 січня 2014р. кожен бажаючий міг зробити пожертви на користь дітей з особливими потребами центру «Джерело».
Сума збірки по мережі супермаркетів «Сільпо» становила: 40 946грн

Усі кошти, отримані від благодійної акції, пішли на підтримку програми перевезення БУ НРЦ «Джерело», а саме на закупівлю пального, автозапчастин та технічного обслуговання 2 мікроавтобусів Центру впродовж грудня 2013 – січня 2014 року. 

Центр «Джерело» висловлює подяку всім, хто підтримав нашу акцію, за Вашу доброту та небайдужість до дітей з особливими потребами.

Благодійність не може бути одноразовою, тому ми запрошуємо Вас до участі у акції «Святий Миколай - особливим дітям!» наступного року!

Новини
Новини