Новини
20/12/2013
Вихованці «Джерела» на спортивному святі від ІНВАСПОРТ

20 грудня 2013 року в манежі Львівського державного університету фізичної культури (вул. М. Черемшини, 17) до Дня святого Миколая відбудбулось обласне спортивне свято для неповносправних дітей молодшого віку.

Спортивне свято відбулось за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації, служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також волонтерів і фахівців реабілітаційного центру «Джерело». Організатор змагань – Львівський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

Метою заходу було залучення дітей з обмеженими можливостями до систематичних занять фізичною культурою та спортом, виявлення кращих організаторів фізкультурно-спортивної роботи серед неповносправних дітей, ранньої соціальної адаптації таких дітей, розвиток особистості кожної дитини.

У спортивному святі взяли участь понад 100 дітей-інвалідів віком від 6 до 9 років з дитячих дошкільних закладів, спецшкіл-інтернатів, загальноосвітніх шкіл та громадських організацій Львівщини.

З центру « Джерело» у святі приймало участь 6 дітей дошкільного віку. Волонтери та працівники центру допомогали дітям активно виступати на всіх етапах програми заходів: в урочистому параді, у виконанні домашнього завдання – комплексі вправ ранкової руханки. У показовому художньому виступі всі присутні уважно слухали вірш про зайчика Юрчика Кисельова. 

 В завершенні кожний учасник Свята Рекреаційних Ігр отримав солодкий подаруноквід Святого Миколая.

 Такий захід став традиційним, він проводиться щороку. Метою заходу є залучення дітей з обмеженими можливостями до систематичних занять фізичною культурою та спортом, виявлення кращих організаторів фізкультурно-спортивної роботи серед неповносправних дітей, ранньої соціальної адаптації таких дітей, розвиток особистості кожної дитини.


Новини
Новини