Новини
20/12/2012
Різдвяний Ангел з «Джерела»

{thumb obj="news" objid="30" fileno="1"}
Згідно Євангелія, після народження Христа першими прийшли поклонитися Йому пастухи, яким про цю подію сповістив янгол, надприродня істота, посередник між Богом і людьми, виконує волю Бога. Їх називають синами неба або синами Бога.

Тому саме про виготовлення символа - Різдвяного Ангела, до молоді центру «Джерело» звернулись активісти Руху за життя в рамках молитовно-просвітницької акції у Львові 19.12.12 «Святий Миколай для ненароджених». Мета акції - молитва за дітей, які перебувають у лонах матерів, за їхнє щасливе народження і християнське життя, а також за упокій тих дітей, яким відмовили народитись. Другою метою акції є привернення уваги суспільства до того факту, що дитина вже від моменту зачаття є особою, яка заслуговує любові, молитви і подарунку.

В Студії сувенірної продукції, під керівництвом Олени Городецької та Анни Решетник, 26 учасників майстерень для молоді НРЦ «Джерело» з цікавістю пробувала себе у давньому ремеслі - робити вироби з глини.

Створюючи своїх ангеликів кожна молода особа вклала свої почуття і душу, тим самим бажаючи зробити буденний світ яскравішим, барвистим і красивішим, щоб принести радість і задоволення учасникам Акції «Святий Миколай для ненароджених».

100 Ангеликів вийшли різні й неповторні, але всіх їх єднають кілька спільних рис — вони урочисті й радісні, та зроблені з любов`ю та бажанням долучитися до корисної справи та бути подарованими дітям, які перебувають у лонах матерів (Ангелики будуть передані їхнім матерям), та дітям, котрим  відмовили народитися.

Мистецтво посідає важливе місце у житті нашої особливої молоді. Воно робить його цікавим, а молодь, в свою чергу, робить світ прекраснішим.


Новини
Новини