Новини
19/12/2013
Відкриття виставки «Від Різдва до Різдва»!

17 грудня 2013 року у львівській галереї Гері Боумена відкрилась виставка живопису «Від Різдва до Різдва». Особливість експозиції полягає в тому, що виставлені картини написані вихованцями нашого Навчально-реабілітаційного центру. Художники – неповносправні юнаки та дівчата віком від 18 до 35 років.

Проект ініціює привернення уваги до творчості молоді з особливими потребами. Незважаючи на певні фізичні чи психічні обмеження молодих митців, їхній живопис наповнений багатим духовним світом та демонструє використання сучасних матеріалів і нових методик образно-стилістичного творення.

На відкритті виставки були присутні сучасні художники, представники виконавчих органів влади, бізнесмени, журналісти та друзі «Джерела». Речники від Львівської міської ради, служби соціального захисту Львова та Львівської обласної адміністрації акцентували на вагомій соціальній складовій цієї акції. Було, зокрема, відзначено, що неординарна творчість вихованців Центру «Джерело» – це ще один крок на їхньому шляху до інтеграції у суспільство та у мистецьке життя Львова. Організатори виставки – БУ НРЦ «Джерело» та меценат і власник галереї Гері Боумен – звернули увагу присутніх на те, що живописні роботи виконані за основними засадами арт-терапії та арт-педагогіки. У теплій сімейній атмосфері під супровід гурту інтуїтивної музики вихованців «Джерела» присутні мали змогу поділитися своїми враженнями та поспілкуватися з авторами окремих робіт та їхніми керівниками мистецьких студій.

Після мистецтвознавчої експертної оцінки будуть відібрані роботи для благодійного аукціону, а виручені кошти скеруються на підтримку творчого потенціалу вихованців БУ НРЦ «Джерело». Всього на виставці представлено 35 робіт. Експозиція триватиме до 22 грудня 2013 року за адресою: вул. Наливайка, 18 у Львові.


Новини
Новини