Новини
18/09/2012
Семінар-практикум. Гості з Америки.

{thumb obj="news" objid="12" fileno="1" maxheight="150" maxwidth="200"}

5 вересня 2012 року до нас завітали професор Роберт Сімсон та асистент професора Алан Олдей, який тісно співпрацює із спеціалістами БУ НРЦ «Джерело» протягом 4 років... Саме Алан і познайомив нас і паном Сімсоном.

 Протягом 10 днів працівникам НРЦ «Джерело» було прочитано семінар на тему «Практичні поради щодо роботи з дітьми із спектром аутизму та поведінковими розладами»

Теми практикуму:

 1. Робочі станції; 2. Метод заохочення у роботі з дітьми; 3. Складання плану групи;

4. Характеристика Аутизму; 5. Визначення терміну поведінки та спостереження.

Учасники семінару з ентузіазмом прослухали лекції, так як вони включали багато практичних порад щодо роботи з дітьми із спектром аутизму та поведінковими розладами. Мета викладеного матеріалу - допомога в правильної організації плану роботи та визначенні цілі для найкращого засвоєння навичок, здобутих дитиною. Протягом наступних двох днів професор Роберт Сімсон та Алан Олдей допомагали у складанні плану та організації робочих станцій, але, що найважливіше, ми змогли на практичному досвіді разом із нашими гостями впровадити у практику дію робочих станцій. Протягом усього візиту відбувалось спілкування між фахівцями двох країн щиро та легко, з посмішкою на обличчі. Фахівці з Америки допомогли всім бажаючим знайти вирішення всіх хвилюючих питань, що не може не радувати нас. Кожен працівник отримав заохочення для подальшої роботи із дітьми, завдяки простому ставленню до нас наших гостей та відкритості.


Новини
Новини