Новини
18/05/2013
«Небо любові» допомогає збирати кошти на операцію молодому львів’янину

16 травня 2013 року у Львові відбувся Перший Благодійний Бал Квітів.

Під час Балу Квітів пройшов благодійний аукціон зі збору коштів на термінову операцію по пересадці нирки Шот Миколі Степановичу (1994 р.н.). Хлопцеві потрібна пересадка нирки, операцію погодились робити в Мінську, оскільки в Україні немає донора. Вартість операції – 55 тисяч доларів США.

До молоді з особливими потребами нашого центру звернулись організатори Балу Квітів. Було запропоновано молодим вихованцям художньої майстерні БУ НРЦ „Джерело” намалювати та подарувати картину в якості лота на благодійному аукціоні. Молоді люди радо підтримали ініціативу. Кожна молода особа вклала свої почуття і душу, тим самим бажаючи зробити буденний світ яскравішим, барвистим і красивішим, щоб принести радість і задоволення учасникам благодійного аукціону. Через картину вони передали енергію добра і любові, енергію, що зцілює душу і тіло, долає усі недуги.

«…Деякі з молодих осіб навіть не мають можливості тримати пензлик в руках. Однак, величезне бажання допомогти пробудило у цих молодих людей силу волі, і вони власними руками в прямому та переносному значенні залишили свій відбиток на картині. Тому на небі любові так яскраво сяють неповторні зірки…» (Коментар організаторів Балу квітів до опису лоту на благодійному аукціоні)

Назва картини «Небо любові». Полотно, акріл. Частину своєї душі у картину вклали: Іванишин Мар’яна, Гомеляк Ілля, Кошут Катя, Вовк Юра, Зв’язок Анна, Драган Оля, Проців Роман.

Картину "Небо любові" придбав анонимний жертводавець за 2 000,00 гривень. Крім того ця Людина з Великим Серцем подарувала ії Миколі Шоту !!!! Це справжне достойний вчинок, гідний наслідування.


Новини
Новини