Новини
17/01/2013
Звіт про отримання та використання благодійних пожертв, отриманих під час акції «Святий Миколай-особливим дітям»

Висловлюємо слова нашої щирої вдячності адміністрації ТзОВ «Торговій мережі “Барвінок» за допомогу дітям центру “Джерело”, за участь в благодійний акції «Святий Миколай – особливим дітям», а саме за розміщення скриньок для збору благодійних пожертв від фізичних осіб для забезпечення комунальних видатків БУ НРЦ «Джерела» в «Торговій мережі “Барвінок» з 25 листопада по 31 грудня 2012 року.

Згідно з угодою № 09/11 від 09.11.2012 року на збір благодійних пожертвувань від фізичних осіб ї для БУ НРЦ «Джерело» було залучено 36 магазинів мережі «Барвінок» в 4-ох містах Львівської області та встановлено 104 скриньки.

Сума зібраних під час Акції «Святий Миколай – особливим дітям» коштів становить 20 500,00 грн.

Організаційні витрати по проведенню Акції становить 2 400,00 грн.

За погодженням з адміністрацією ТзОВ «Торговій мережі “Барвінок» зібрані кошти заплановано використати:

1. На благодійну діяльність, а саме на підтримку програм Знам`янського дитячого будинку – інтернату для неповносправних дітей 3-4 профілю, Кировоградська область - 3 500,00 грн. Кошти перераховано 15.01 2013 року ПД №45 в повному обсязі.

2. Залишок суми коштів в сумі 14 600,00 грн., зібраних під час Акції «Святий Миколай – особливим дітям» в мережі магазинів «Барвінок» буде витрачено на забезпечення комунальних видатків БУ НРЦ «Джерело», а саме: стаття витрат – оплата за газове постачання за січень 2013 року.

Зібрані під час Акції іграшки заплановано передати у квітні – травні 2013 року :

Бориславська спецшкола-інтернат для дітей з наслідками поліомієліту і ДЦП (м. Борислав, вул. Короленка, 6)

Великолюбінська спецшкола-інтернат ( Городоцький р-н, с. Великий Любінь)

Солодощі та фрукти, щедро наданими відвідувачами мережі «Барвінок», роздано в групи школи-садку БУ НРЦ «Джерело» дітям віком від 3х до 15 років в кількості 100 чоловік, та молоді майстерень віком від 16 до 35 років в кількості 46 чоловік.

Акція ще раз доводить, що спільними зусиллями ми допомагаємо неповносправним дітям з особливими потребами жити повноцінним і щасливим життям.

Ми глибоко зворушені розумінням та солідарністю щирих небайдужих клієнтів, відвідувачів та працівників «Торговій мережі “Барвінок» готовим чинити добро.

Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі літа, родинного добробуту і благополуччя, успіхів у Вашій щоденній праці. Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і починання, завжди зігріває Вас людське тепло і вдячність за добрі справи


Новини
Новини