Новини
16/01/2013
До наступної виставки «Від Різдва до Різдва» через рік

Лише до 14 січня 2013 року у галереї сучасного мистецтва «Дзиґа» тривала виставка робіт молоді з особливими потребами центру «Джерело» під назвою «Від Різдва до Різдва».

На виставці було представлено 40 робіт від 25 молодих художників Центру. На експозиції можна було оглянути та придбати картини, які не поступаються творам багатьох сучасних митців.

Виставка «Від Різдва до Різдва» та благодійний аукціон вже став традиційним зимовим заходом центру «Джерело». Захід спонукаввідвідувачів до роздумів над Різдвом та дарованих нам Богом можливостей.

Напередодні урочистого відкриття, яке відбулось 26 грудня 2012 року, мистецтвознавці обрали частину робіт особливої молоді для благодійного аукціону. У день відкриття благодійники придбали 20 картин, намальованих вихованцями центру «Джерело» на загальну суму 13750 гривень. Найдорожче оцінили полотно «Завірюха» Наталі Шегін у 2100 гривень. За словами художника Володимира Богуславського, усі роботи без винятку цікаві, і що найголовніше немає слабких робіт. Яскраві моменти в манері молодих митців виразно демонструють знання і віяння сучасного абстрактного мистецтва на інтуїтивному рівні.

За твердженням арт-терапевта Надії Левус, частина малюнків мають єдину тему та композицію, а інші - наче роздвоєні та об'єднують у собі те, що можна назвати протилежностями. Є дуже дорослі та осмислені твори, а є такі, що відображають світ дитячої безпосередності, а подекуди й наївності, зазначила психолог.

Цьогорічний захід став можливим за сприяння галереї сучасного мистецтва «Дзиґа», а також деяких спонсорів і меценатів. Виставка картин вже закінчилась, але кожен охочий має можливість отримати за благодійну пожертву від 200 гривень, красиво обрамлену картину для себе чи як подарунок для близьких, у приміщенніБУ НРЦ „Джерело”( пр. Червоної Калини, 86А. За словами ліцитатора Тараса Стефанишина, благодійники однозначно залишаються задоволеними результатом своєї пожертви, адже придбання картини більше ніж підтримка доброї справи – це можливість отримати справді хороший мистецький твір. Із 40 виставлених творів залишилось 10. Власниками картин уже стали Павло Табаков і Катерина Садова, які є вже традиційними покупцями картин особливих дітей. За словами директора центру «Джерело» Мирослава Ніколаєва, кошти отримані від продажу картин будуть використані для транспортної програми центру «Джерело», яка потребує 200 000 гривень у рік.


Новини
Новини