Новини
13/12/2012
У Дзизі вкажуть на Вихід

{thumb obj="news" objid="29" fileno="1"}

Кінця світу не буде, принаймні нашого ментального та глибинно-внутрішнього, допоки з Тобою є хтось поруч: тут, зараз і тепер! Добра вам заради... добра!

Мистецьке об'єднання "Дзиґа" та Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" напередодні Різдва запрошують на відкриття фотовиставки "Вихід". Експозиція є частиною великого соціального проекту "Допоможи іншому - стань приятелем!", метою якого є пошук друзів для дітей та молоді з особливими потребами. 
  
У межах цієї ініціативи "звичайним" молодим людям запропонували стати приятелями для вихованців центру "Джерело" - і у такий спосіб показати, що молода людина з особливими потребами не лише мріє, але може стати справжнім другом. 
  
Фотографії є творчим переосмисленням теми Виходу. Ці люди – кожен в свій унікальний спосіб - шукали свій Вихід: вихід з ситуації чи чорний вихід, вихід за рамки чи вихід в люди, вихід на сцену чи вихід на праву платформу, запасний вихід чи вихід на світло, запасний вихід чи вихід з депресії. Але урешті-решт, кажуть організатори, усі учасники проекту усвідомили, що вихід є! 
  
Проект "Допоможи іншому - стань приятелем!" втілюється в багатьох містах України. Львівська ініціатива виявилася однією з найуспішніших. Виставка "Вихід" є проміжним підбиттям підсумків. Фотографії "приятельських пар" показують, що молодь з особливими потребами може і вміє вийти за межі своєї неповностправності. 
  
Відкриття фотовиставки "Вихід" відбудеться у понеділок, 24 грудня, о 16:00 у галереї "Дзиґа". Музичний настрій створить гурт "Один в каное" спільно з гуртом інтуїтивної музики (НРЦ "Джерело"). 
  
ВХІД і ВИХІД вільний:) 
  
Координатор проекту: Вікторія Міщук 093 258 05 85,  vikami@gmail.com 
 
Детальна інформація про проект "Допоможи іншому - стань приятелем!":

Новини
Новини