Новини
12/11/2012
ДЕНЬ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

{thumb obj="news" objid="22" fileno="2"}

09 листопада 2012 року працівники та адміністрація НРЦ „Джерело” здійснили Духовну Прощу за Божим благословенням у нелегкій та відповідальній роботі працівників в соціальній сфері. Сумлінними організаторами виступили ГО „Батьки „Джерела”” та духовний наставник центру всечесніший о. Олег (Жаровський). Цей день духовної віднови у Крехівському монастирі греко-католицьких ченців-василіан, батьки дітей та молоді центру „Джерело” приурочили до дня Соціального працівника.

Розпочався захід у храмі Преображення Господнього на території монастиря у селищі Крехіві. Відбулась Свята Літургія за здоров’я працівників центру „Джерело” та їхніх родин, за  відповідальну та повсякденну роботу, за мир та благополуччя українського народу та України в цілому. Працівники мали змогу приступити до Святого таїнства сповіді та причастя. Після цього відбулось ознайомлення з храмом. Є припущення, що в 1650 році було побудовано цей великий трибанний храм Преображення Господнього. Гетьмани Петро Дорошенко, Іван Мазепа, Богдан Хмельницький свого часу побували в монастирі, і поклонилися тутешнім святиням.

Наступним місцем Духовної Прощі стала прогулянка лісом в мовчанці та молитві, отже поблизу монастиря розташувався Новояворівський природний заповідник, де можна відвідати прадавнє джерело і скуштувати цілющої крижаної води. Стежка до джерела була викладена орієнтирами - кольоровими лампадками. А до благословенного джерела можна було пройти тільки одним шляхом – зробити крок у велике любляче серце наших дорогих батьків. Саме воно було таким теплим, люблячим, гарячим та великим, як справжне мамине серце. Адже саме в авторському баченні викладання «серцем» червоних лампадок та зробивши впевнено у мрію крок, ми всі з`єднуємося в бажанні жити з прекрасними думками й люблячим серцем

Завершили день Духовної Віднови щирою подякою організаторам, завдячуючи яким, духовне піднесення, яке працівники центру „Джерело” отримали під час спільної молитви та єднання, наповнюватиме  їх вірою, новими силами, наснагою до життя та щоденної відповідальної праці.

Ми, працівники та батьки, справді стали однією родиною!

Щиро дякуємо отцю Олегу за духовні настанови, науку, поради, пісні і навіть жарти, бо без цього наша проща не була би прощею! Дякуємо батькам наших любих вихованців за за те, що об'єднали усіх в одну дружню родину! Дякуємо кожному працівнику просто за те, що він є!

ФОТОЗВІТ ПРОЩІ


Новини
Новини