Новини
11/12/2013
Традиційна виставка живопису «Від Різдва до Різдва» та благодійний аукціон !!!

З нагоди початку різдвяно-новорічних свят, у вівторок 17 грудня о 16.00 Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» запрошує на відкриття виставки живопису своїх вихованців «Від Різдва до Різдва» організованої спільно з Мистецькою галереєю Ґері Боумена.

Виставка завершиться – благодійним аукціоном, який відбудеться в січні. Отримані кошти будуть використані на підтримку та розвиток програми арт-терапії центру «Джерело».

Проект пропонує особливий погляд особливої молоді на зимовий період та різдвяні свята. Усі учасники виставки – це молодь з особливими потребами, вік яких – від 18 до 35 років. Оскільки багато хто з них має мовні порушення або взагалі не розмовляє, малюнок – це спосіб невербального спілкування з оточуючим світом. 

В процесі створення рисунку, в живописі і ліпці, в процесі організації форм і кольорів, за допомогою зображених образів молодь працює над своїми думками, почуттями, виховує почуття внутрішнього контролю та порядку.

Заняття на майстерні дозволяють розкрити внутрішні сили, підвищують самооцінку, вчать позбуватися негативних емоцій, розслаблятися, соціально адаптовують, підвищують художню компетентність.

Процес роботи особливої молоді здійснювався за основними засадами арт-терапії та арт-педагогіки, що є способом соціальної адаптації через малювання.

Виставка ініціює зацікавленість творчістю неповносправних людей, їхніми можливостями та потребами – сприяє розвитку зміні стереотипів.

Виставка триватиме з 17 грудня до 22 грудня 2013 року. Благодійний аукціон відбудеться в січні. Центр «Джерело» та Мистецька галерея Гері Боумена щиросердечно запрошують усіх небайдужих прийняти участь у благодійному аукціоні творів живопису.

Чекаємо Вас 17.12-22.12.2013, Мистецька галерея Гері Боумена (вул.Наливайка, 18)

 Куратор проекту – Рева Анна

 Організатори виставки:

БУ НРЦ «Джерело» (проспект Червоної Калини, 86а)

+380322273602


Новини
Новини