Новини
11/01/2013
ЩедреЕтно: на драйвовій благодійній вечірці виступлять ГИЧ-Оркестр, Йорий Клоц та Cherry Band!

20 січня  о 19:00 у нічному клубі "Picasso" відбудеться драйвова благодійна вечірка "ЩедреЕтно". Найпопулярніші етно-гурти зберуться пощедрувати, аби допомогтизібрати кошти на транспортну програму навчально-реабілітаційного центру "Джерело".

Участь у вечірці візьмуть "Гич Оркестр", "Йорий Клоц" та "Cherry Band". Крім цього, спеціально для "ЩедреЕтно" у Picasso приземлиться десант молодих оперних співаків, об'єднаних у проект "Меліш і Ко".

"А ось історія з мого життя (про транспорт до «Джерела») – каже Анастасія Войтюк, лідер гурту «Cherry Band» - моя старша сестра працює у «Джерелі», 2 роки тому закінчила Академію Друкарства. Двічі на тиждень їй треба їхати на роботу. Все ніби ок, але маленький нюанс, у Лесі ДЦП і самій їй аж ніяк не заїхати. Всі інші члени нашої родини працюють, і машини теж нема. Може й можна було б користуватись таксі, але це буде не менше 500 грн. на місяць - а це майже вся зарплата Лесі.

Тому джерельний транспорт - це велика допомога для нас і Лесі - як в часі, так і з фінансами! Можна підрахувати, які витрати батьків, яким треба возити дитину щодня до навчально-реаблітаційного Центру на Сихів, якщо у них немає власної машини. Варто бути щедрим – аби могло звозити і розвозити своїх дітей, молодь та працівників, які цього найбільше потребують!"

Вартість квитка на вечірку "ЩедреЕтно" - 70 гривень, це благодійна пожертва. Організатори наголошують, що всі гроші, зібрані під час заходу, спрямують на фінансування транспортної програми для молоді "Джерела".

Придбати квиток можна з 11 січня:

в касах нічного клубу Picasso (вул.. Зелена, 88) тел. 275-32-72,

у магазині "Наш Формат" на вулиці Братів Рогатинців,24 тел: 097 178 84 89

або замовити за тел. 0932580585 та vikami@gmail.com

Довідка:

Транспортна програма для діяльності центру Джерело - це щоденна необхідність. Більшість вихованців центру, через свої фізичні особливості, не можуть користуватись громадським транспортом, також проблематичним є пересування дітей та молоді приватним транспортом. Щодня близько 100 дітей та 25 дорослих осіб з особливими потребами забирають з дому і привозять у приміщення Центру спеціально обладнані мікроавтобуси.

Ці транспортні витрати забезпечуються за рахунок благодійних пожертв. Кошторис пального на місяць для джерельних автобусів становить близько 20 000 гривень. Під час вечірки "ЩедреЕтно" організатори планують зібрати суму, якої вистачить на місяць для покриття витрат на цю програму.
За словами однієї з організаторок вечірки: 

«Бути щедрим — круто. Я думаю, що в наш час і в нашому місті щедрість — найбільша свобода, яку може відчути людина, громадянин, особистість. Як з боку того, хто є щедрим, так і з іншого боку. Це — той конект між людьми, який не потребує слів, пояснень і описів. Будь щедрим – тобі сподообається».


Новини
Новини