Новини
08/09/2012
З першим вересня!

{thumb obj="news" objid="9" fileno="2" maxheight="250" maxwidth="167"}

1 ВЕРЕСНЯ - особливе свято в «Джерелі»! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Біля дитячого майданчику голосно звучала музика, звідусіль лунали теплі привітання...

Батьки школи-садку «Джерела» з трепетом та хвилюванням зачісували волосся своїм донечкам, а хлопцям на вишиванках поправляли комірчики. Весь персонал «Джерела» тепло та ємоційно зустрів своїх вихованців, які відпочивали цілий серпень.

Відкриття шкільного року перетворилось у справжне Дітяче свято з казковими персонажами. Вони розважали дітей, улаштовували ігри, танцювали, проводили цікаві вікторини, фотографувалися . На заключення проспівали Джерельну улюблену пісню хором.

Дітячий центр на пару годин перетворився не просто в заклад, де діти разом, грають і розвиваються - він ще став дуже смішною казкою, веселою й цікавою.

Бажаємо усім школярам, дітям і молоді центру Джерело підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети!

Саме у цей день ми з особливою теплотою дякуємо нашим вчителям , які оточують дітей, їх неоціненну роботу розуму і серця. Щасти Вам!


Новини
Новини