Новини
07/11/2012
Благодійна екскурсія «Неприступний Львів стає доступним»

{thumb obj="news" objid="24" fileno="3"}
З нагоди Дня соціального працівника (перша неділя листопада) НРЦ «Джерело» та Туристична фірма «Час на мандри» провели екскурсію для молоді з особливими потребами.


Акція відбулася у понеділок 5 листопада та вівторок 6 листопада 2012р. Учасниками акції стали наші вихованці, клієнти майстерні для молоді, а це - 43 молодих осіб з особливими потребами віком від 18 до 35 років. Кожна молода особа мала супроводжуючого, а також радіосистему, призначену  для кращого зв’язк.

Метою екскурсії було ознайомити молодь з історичними пам‘ятками міста, подарувати радість особливій молоді-радість руху та спілкування, підвищити їхню мотивацію до самостійного пересування та збільшення незалежності, підвищити рівень залучення неповносправних осіб в активне життя громади м. Львова, зокрема і туристичну сферу, підвищити зацікавленість та відповідальності громади щодо життя неповносправних людей та долати негативні стереотипи щодо осіб з неповносправністю. Ми хотіли і хочемо продемонструвати громадськості, що ті, кого ми називаємо «особами з обмеженими можливостями», насправді можуть бути вільними у багатьох аспектах.

Екскурсія проходила довкола площі Ринок із зазиранням у сусідні вулички. Цікаві історичні факти з життя Львова, середньовічні історії та легенди розповіла кваліфікований екскурсовод Юлія Жміковська, для якої така екскурсія стала «подарунком неба» й чудовим досвідом.

Молодь після екскурсії залишилась дуже щасливою, адже не кожен з них має нагоду вийти просто погуляти по місту, а ще й послухати цікаві історії


Новини
Новини